Hľadáte perfektné prianie k narodeninám, okrúhlemu jubileu, sviatku, výročiu, promócii či svadbe? Darujte krížovku alebo osemsmerovku na mieru, po ktorej lúštení vyjde Vami zadané prianie, odkaz alebo vyznanie!  Aj krížovka či osemsmerovka môže byť darom, na ktorý sa nezabúda. Nechajte si inšpirovať našou ponukou.

Akým spôsobom krížovku na mieru darovať?


JEDNODUCHO! Nami vytvorenú krížovku vytlačte a potajomky ju vložte do obľúbeného časopisu alebo novín, ktoré obdarovaný (á) číta. Až sa dostane k miestu, kde zvyčajne býva krížovka, ktorú lúšti, bude milo prekvapený ….
Krížovku tiež môžete vložiť do knihy, pripnúť na chladničku, použiť ako originálne blahoželanie k svadbe, poslať oslávencovi poštou atď. Vašim nápadom sa medze nekladú, záleží len na príležitosti, ku ktorej krížovku darujete a Vašej fantázii.


Neviete sa rozhodnúť a chcete nezáväznú ponuku?


Vyplnte dopytový formulár nižšie a obratom Vám zašleme nezáväznú ponuku.
Do formulára prosím špecifikujte farebné prevedenie (vyfarbuje sa legenda a tajnička) a požadované znenie Vašej tajničky. Krížovku zasielame ako PDF vždy v dvoch prevedeniach: vyriešenú (pre Vašu kontrolu) a nevylúštěnú (pre tlač) na Vašu e-mailovú adresu maximálne do 5 dní od pripísania platby na náš účet.
Dopytový formulár pre Osemsmerovka na mieru nájdete TU

Dopytový formulár – Krížovka na mieru

  Pokiaľ ste vybrali farebné prevedenie, prosím vyberte farbu, v ktoré bude zvýraznená tajnička a legendy

  .

  .

  .

  .

  .