1) Ako môžem objednať vytvorenie krížovky na mieru?

Je to jednoduché. Vyplňte objednávkový formulár v cenníku alebo nám napíšte na e-mail: info@krizovkynamieru.sk . Napíšte nám k akému účelu krížovku potrebujete. Zadajte veľkosť krížovky, farebné prevedenie a znenie tajničky. Pokiaľ chcete do krížovky vložiť obrázok, dátum, znak, logo a pod., neváhajte nám svoju požiadavku špecifikovať čo najviac.

2) Ako môžem zaplatiť svoju objednávku?

Akonáhle odošlete objednávkový formulár, začneme sa Vaším zadaním zaoberať. Starostlivo si ho preštudujeme, spýtame sa na prípadné nejasnosti. Pokiaľ objednávate ako firma, vystavíme Vám zálohovú faktúru. Pokiaľ objednávate ako súkromná osoba pošleme Vám e-mail s platobnými údajmi pre platbu vopred. Platbu môžete uhradiť platobným prevodom či vkladom financií priamo na náš účet. Po uhradení platby začneme s realizáciou objednávky.

3) Ako rýchlo môžem získať svoju objednávku?

Rýchlo. Hotovú krížovku Vám zašleme ako súbor PDF alebo obrázok JPG v najvyššej kvalite podľa dohody na zadanú e-mailovú adresu do 5 dní. Pri zložitejších zadaniach je termín spracovania Vašej objednávky individuálny, budeme Vás však o tom hneď informovať.

NAŠE ZÁRUKY

1) Zostane moje krížovka a osobné údaje dôverné?

Áno. Každá krížovka je originál a nepublikujeme ju ďalej, nepredávame ani neposkytujeme tretím osobám. Vaše meno a kontakt bude známy len nám a využívaný výhradne pre spracovanie Vašej objednávky. Ochrana dát našich zákazníkov a jedinečnosť každej zákazky je pre nás samozrejmosťou. Naše služby zodpovedajú 100% všetkým právnym predpisom o ochrane osobných údajov.

2) Dostanem svoju zákazku včas?

Áno. Vždy dostanete svoju krížovku v dohodnutom termíne, prípadne ešte skôr.

3) Dodržujete vždy zadanie?

Áno. Vždy dbáme na to, aby výsledná krížovka úplne korešpondovala s Vaším zadaním.

PREČO KRÍŽOVKA NA MIERU

1) Prečo si nechať vytvoriť krížovku na mieru?

V krížovke môžete pomocou tajničky oznámiť lúštiteľovi v podstate čokoľvek. Do krížovky je možné ukryť vtip, citát, súťažný text, odkaz zamestnancom, klientom alebo občanom, ktorý ich zaujme. Krížovku je navyše možné vytvoriť vo farbe Vašich novín alebo spravodaja, vložiť do nej firemné logo či obecný znak a pod., takže dokonale zapadne do konceptu Vášho periodika či reklamného materiálu.
Krížovka pre osobnú potrebu je perfektná ako blahoželanie k narodeninám, sviatku, svadbe, promócii či inej dôležitej životnej udalosti. Vaše priania vo forme krížovky bude úplne nezameniteľné a obdarovaný si ju bude dlho (ak nie do konca života) pamätať. Voňavky, kozmetiku alebo ponožky daruje kde kto. Ale krížovku? Tú dostane obdarovaný len od Vás!

2) Je možné krížovku použiť aj ako milostný odkaz alebo žiadosť o ruku?

Áno. Krížovka s originálnym odkazom v tajničke je ideálnym doplnkom kytice, ktorú chcete poslať svojej vyvolenej. Môžete ju samozrejme poslať aj len tak, ako odkaz lásky pre radosť. No a žiadosť o ruku pomocou tajničky krížovky? O tej bude aj za 50 rokov s nadšením rozprávať vnúčatám, ktoré pri tom budú uznanlivo pokyvovať hlavou, že dedo je naozaj frajer 🙂

ĎALŠIE OTÁZKY

1) Môžete mi vytvoriť okrem krížovky aj osemsmerovky?

Áno, môžeme. Radi Vám vytvoríme osemsmerovky podľa zadania, bližšie info TU .

2) Nenašiel som tu odpoveď na svoju otázku? Čo mám robiť?

NEBOJTE sa nás opýtať. Stačí, keď vyplníte  kontaktný formulár  a my Vám obratom odpovieme.

3) Mám špeciálne prianie a neviem, či mi ho môžete splniť?

Prosím napíšte nám na info@krizovkynamieru.sk, radi sa pustíme aj do netradičných zákaziek.